Nový web KvětinováPomoc.cz

Nový web KvětinováPomoc.cz

Vítejte na webu KvětinováPomoc.cz. Jeho cílem je pomoci s výběrem dobrého květinářství, které V8m připraví tu správnou kytici pro ty nejdůležitější obřady Vašeho života. Začínáme smutečními kyticemi - a přidáváme jak pohřební služby, které Vám zajistí správnou květinovou výzdobu, tak květinářství, která jsou specialisty na smuteční kytice. Naším partnerem je web Pohreb.cz - informační portál pro pozústalé.

 

Například pokud víte, že nemůžete na pohřeb Vámi blízkého člověka dorazit, můžete si díky webu KvetinovaPomoc.cz vybrat podle obřadní síně nejbližší vhodné specializované květinářství, které Vám zajistí smuteční věnec, či smuteční kytici. Pozor - každé květinářství to neumí. Jen ten, kdo je zvyklí pracovat s pohřebními věnci ví, jak je připravit tak, aŤ se dají vhodně připevnit k rakvi a ten, kdo detailně zná obřadní síně, nejlépe poradí s vhodným položením květinových darů.

 

Dále přidáváme i specialisty na svatební květinovou výzdobu - svatební kytice a kompletní svatební květinovou výzdobu. Projekt spolupracuje s webem Sňatek.cz.

BUdem rádi za jakékoliv připomínky

 

Tým KvetinovaPomoc.cz

Dotazy z poradny

Otázka - Jak zařídit květinový dar, když pojedu 140 kilometrů daleko na pohřeb do města, které neznám?

Jak zařídit květinový dar, když pojedu 140 kilometrů daleko na pohřeb do města, které neznám?

, Praha , 22.06.2012
Odpověď

Můžete Využív webu KvetinovaPomoc.cz, najít ve městě, kam jedete Vám sympatické květinářství a u nich květinový dar objednat a domluvit s nimi jak moc jsou schopní smuteční věnec, či smuteční...

, 22.06.2012
Zobrazit celou poradnu

O nás

Proč květinová pomoc?

 

Květinová pomoc je web, který Vám pomůže, pokud hledáte smuteční věnec, smuteční kytici, nebo květinářství, či vazárnu, která Vám smuteční kytici připraví. Máme i sekci „svatebí kytice“ – kde se prezentují zase květinářství specializovaná na svatební kytice, svatební květinové dekorace a vše spojené se svatbou a květinami.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.kvetinovapomoc.cz pište na info@kvetinovapomoc.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference