Rakev zajíždí a smuteční věnec padá

Rakev zajíždí a smuteční věnec padá

To je asi největší obava každého objednavatele pohřbu. Na každé květinářství umí vyrobit smuteční vazbu, ne každé ví, jak v dané obřadní síni, či v kostele vypadá zařízení a ne každý ví, jak věnec na rakev dobře přichytit a nepoškodit při tom rakev.

Proto většinou pozústalí dají na doporučení pohřební služby a objednají si květinovou výzdobu rovnou při objednávání pohřbu. Samozřejmě, květiny umí udělat v každém květinářství, ale praxe je výhodou a znalost obřadní síně též.

Pokud nejste objednavatel pohřbu a chcete také objednat smuteční věnec, či smuteční kytici, můžete ji objednat u pohřební služby, nebo specializovanéhí květinářství, které je často schopno dovézt Vaše květinové dary rovnou na obřad.

Přejeme Vám hodně štěstí při výběru jak pohřební služby, tak případně dodavatele smutečních květin.

Dotazy z poradny

Otázka - Jak zařídit květinový dar, když pojedu 140 kilometrů daleko na pohřeb do města, které neznám?

Jak zařídit květinový dar, když pojedu 140 kilometrů daleko na pohřeb do města, které neznám?

, Praha , 22.06.2012
Odpověď

Můžete Využív webu KvetinovaPomoc.cz, najít ve městě, kam jedete Vám sympatické květinářství a u nich květinový dar objednat a domluvit s nimi jak moc jsou schopní smuteční věnec, či smuteční...

, 22.06.2012
Zobrazit celou poradnu

O nás

Proč květinová pomoc?

 

Květinová pomoc je web, který Vám pomůže, pokud hledáte smuteční věnec, smuteční kytici, nebo květinářství, či vazárnu, která Vám smuteční kytici připraví. Máme i sekci „svatebí kytice“ – kde se prezentují zase květinářství specializovaná na svatební kytice, svatební květinové dekorace a vše spojené se svatbou a květinami.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.kvetinovapomoc.cz pište na info@kvetinovapomoc.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference